Přečtěte si, prosím, pozorně instrukce k online objednávání:

  1. Kalendář je rozdělený na políčka po 30 minutách. Pokud se objednáváte na velkou prohlídku, tj. vstupní, preventivní prohlídku, jakoukoli pracovní prohlídku, prohlídku na průkaz (řidičský, zdravotní, zbrojní, těhotenský atd), posudek na invalidní důchod, příspěvek na péči, prohlídku k jakémukoli potvrzení o vašem zdravotním stavu, vyškrtněte si 1 políčko, t.j. 30 minut. Pokud je to možné, napište nám do poznámky krátce důvod Vaší návštěvy pro naší lepší orientaci v plánovači. Děkuji.
  2. Pokud jste náš registrovaný pacient, klikněte na odkaz registrovaní pacienti. K přihlášení musíte použít tu emailovou adresu, kterou jste nám nahlásili jako kontaktní při registraci v naší ordinaci. Při problémech s odkazem pro registrované pacienty, můžete použít i odkaz pro neregistrované pacienty.
  3. Pokud jste cizí pacient a objednáváte se k pracovní prohlídce, nebo u nás nemáte zadanou žádnou emailovou adresu, použijte odkaz neregistrovaní pacienti. V poznámce uveďte zaměstnavatele.
  4. Pokud se chcete stát naším novým pacientem, vždy se předem telefonicky informujte, zda nové pacienty v daném období přijímáme! Svévolně se, prosím, bez předchozí domluvy, že budete zaregistrováni, do kalendáře nikdy neobjednávejte.
  5. Pokud máte problémy při online objednání, nemůžete najít vhodný termín, zavolejte v ordinační době sestře na telefon 608 74 68 04 a ta Vás do plánovacího kalendáře objedná. 
  6. Pracovní prohlídky provádíme jen u zaměstnanců smluvních firem nebo u našich registrovaných pacientů vykonávajících práce kategorie 1, kdy se ale nejedná o práci v noci, ve zdravotnictví, školství, potravinářství, činnosti epidemiologicky závažné, práci ve výškách, obsluhu jeřábů, řízení motorových vozidel i jako řidič referent atd. - viz příslušnou vyhlášku. Tyto prohlídky může provádět jen smluvní lékař Vašeho zaměstnavatele! Pokud máte pochybnosti, zda Vám mohu provést pracovní prohlídku, radši nám zavolejte, než se objednáte.

 

Registrovaní pacienti Neregistrovaní pacienti

 

Ordinace

MUDr. Jana Milková
+420 608 74 68 04

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.praktikpelhrimov.cz

Palackého 70, 393 01 Pelhřimov

IČZ 35 299 000
IČP 35 299 001

Společnost

Praktik Pelhřimov s. r. o.
IČ: 030 62 970

jednatel
MUDr. Jana Milková

sídlo firmy
Akátová 2376, 393 01 Pelhřimov

Partneři

AeskuLab a.s.
diagnostické laboratoře

Avenier a.s.
distribuce vakcín, očkovací centra

Domov pro seniory Pelhřimov
www.dpsp.cz

© 2023 Praktik Pelhřimov s.r.o. • Webdesign a redakční systém dodalo cr8.cz